Ізмаїльський район відвідав Міністр аграрної політики та продовольства України 1

Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Стандратюк взяли участь в робочій нараді з питань меліорації та рибного господарства, яка 18 лютого відбулась в Ізмаїльській районній державній (військовій) адміністрації за участю Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Сольського, директора Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної державної (військової) адміністрації Алли Стоянової, Голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Олександра Гайду, радника Міністра аграрної політики та продовольства України Михайла Соколова, голови підкомітету з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі Артема Чорноморова, першого заступника Голови Державного агентства меліорації та рибного господарства Тараса Кот, народного депутата України Анатолія Урбанського, голови Ізмаїльської районної державної (військової) адміністрації Родіона Абашева, сільського, селищного та міських голів територіальних громад Ізмаїльського району, представників організацій водокористувачів області та інших.

Під час наради присутні розглянули питання зрошення полів; відшкодування вартості електроенергії, спожитої для поливу; проведення електронних аукціонів на промисловий лов риби; проблемні питання, які виникають під час створення організацій водокористувачів; заповнення озер водою, а також низку актуальних проблемних питань рибогосподарської галузі Одещини.

Продовжилась нарада сьогодні на каналі «Громадський», який відіграє важливу роль для водообміну системи Старонекрасівських плавнів із Дунаєм.

Під час виїзної наради розглянуто питання щодо розчистки Кислицького рукава, на якому внаслідок обміління утворилися два півострова. Крім того, присутніми було розглянуто питання щодо завершення робіт по розчистці каналу «Громадський», а також щодо примусового підкачування води в озера у разі посухи.

Актуальні питання водної галузі громади будуть вирішуватися на рівні Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Наразі, завдяки Благодійному фонду Урбанського «Придунав’я», продовжуються роботи з розчистки каналу Громадський, завершення яких планується до літа.