Керівництво області та громади зустрілось з активом села Багате 1

Сьогодні, 15 лютого, в селі Багате відбулась зустріч заступника голови Одеської обласної ради Олександра Урбанського, Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової, старости Багатянського старостинського округу Марії Бабенко з активом села Багате.

Село Багате славиться вирощуванням овочів, тому актуальним питанням є своєчасне забезпечення якісним водопостачанням населеного пункту. У зв’язку з цим, одним з основних питань, піднятим під час зустрічі, – розчищення каналу «Громадський», адже від нього залежить водообмін між озером Катлабух та річкою Дунай. Голова громади Наталія Тодорова поінформувала мешканців села, що наразі активно проводяться роботи з розчистки каналу, завершення яких планується до літа.

Крім того, з метою забезпечення санітарного благополуччя села є нагальна потреба в екскаваторі, придбання якого буде вирішено Благодійним фондом Урбанського «Придунав’я».

Також присутні обговорили низку проблемних питань села та можливі шляхи їх вирішення.

Крім того, заступник голови Одеської обласної ради Олександр Урбанський передав генератор потужністю 10 кВт для насосної станції в селі Багате.

Війна в Україні триває. Багато проектів, які заплановано було реалізувати, тимчасово призупинились. Проте, керівництво громади разом із народним депутатом України Анатолієм Урбанським та заступником голови Одеської обласної ради Олександром Урбанським продовжують створювати необхідні умови для комфортного проживання мешканців Саф’янівської громади.