Керівництво Саф’янівської громади та Ізмаїльської районної військової адміністрації із робочим візитом відвідали Озернянський заклад загальної середньої освіти 1

Сьогодні, 22 серпня, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова разом із головою Ізмаїльської районної військової адміністрації Родіоном Абашевим, першим заступником Саф’янівського сільського голови Петром Хаджиковим, начальником відділу освіти, охорони здоров`я, культури і спорту Ізмаїльської районної військової адміністрації Мариною Деной, начальником управління освіти Саф’янівської сільської ради Тетяною Якименко та старостою села Озерне Петром Гергі відвідали Озернянський заклад загальної середньої освіти.

Напередодні нового навчального року актуальним питанням залишається організація безпечного освітнього процесу для дітей. Протягом літа спільними зусиллями адміністрації громади, працівниками закладів освіти та батьками школярів була проведена колосальна робота з облаштування протирадіаційних укриттів, адже головною умовою для того, щоб розпочати навчання в режимі офлайн, є наявність та правильно організоване укртиття.

Під час візиту до школи в селі Озерне адміністрація Саф’янівської громади та Ізмаїльської районної військової адміністрації зустрілась із батьками школярів, аби почути їх думки щодо виду навчального процесу з 1 вересня (очного, дистанційного чи змішаного) та надати відповіді на хвилюючі запитання.

Наразі адміністрацією Озернянського закладу загальної середньої освіти повністю підготовлено протирадіаційне укриття, згідно діючих норм, облаштований простір для перебування учнів, який забезпечений всім необхідним.

В Озернянській школі тривають екскурсії для батьків з метою ознайомлення з укриттями, моделлю освітнього процесу, відпрацьовується алгоритм дій на випадок сигналу «Повітряна тривога».