Керівництво Саф’янівської громади взяло участь у конференції «Відбудова України та стратегічна роль Румунії» 1
У грудні в місті Сіная (Румунія) відбулась конференція «Відбудова України та стратегічна роль Румунії», організована центром «Нова стратегія».

Конференція об’єднала представників України, Румунії та інших країн ЄС і НАТО, незалежних експертів, представників бізнес-середовища, наукових кіл і дипломатичного корпусу. У заході також взяли участь Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Стандратюк.
Під час конференції присутні обговорили питання відбудови України, інтеграції в ЄС, шляхів допомоги розвитку в надзвичайних ситуаціях та сталого розвитку України, підтримки членства України в НАТО та ЄС.
Підняті питання стосувались багатьох сфер – це співпраця між Україною та Румунією, проекти інфраструктури, енергетики та відновлення, експорт української продукції, енергетична підтримка, європейська інтеграція України, військова промисловість машинобудування, цифрові технології, логістика, міжнародна підтримка та інше.
Одеська область є важливою у відновленні України, тож окремо були підняті питання зеленого коридору Рені-Джурджулешти-Галац, вантажні пункти пропуску, безпека Дунайського регіону.
Було наголошено на важливу роль органів місцевого самоврядування та розвитку міжнародного партнерства.