Керівництво Саф'янівської громади взяло участь у нараді до Міжнародного Дня Дунаю 1

Щороку 29 червня Україна разом з іншими країнами Дунайського басейну відзначає День Дунаю, що проходить під егідою Міжнародної комісії з захисту річки Дунай та спрямований на інформування і підвищення екологічної культури громадян.

В цей день за ініціативою Ізмаїльського управління водного господарства в приміщенні Управління відбулася нарада
під головуванням начальника ІУВГ Панаса Жечкова та за участю першого заступника голови Державного агентства меліорації та рибного господарства України Тараса Кота.

У заході взяли участь керівництво Ізмаїльської районної державної (військової) адміністрації та Саф’янівської сільської ради, представники Державного агентства меліорації та рибного господарства України.

Під час наради обговорювався екологічний стан та функціонування річки Дунай в умовах сьогодення, як одного з головних транспортних коридорів, що з’єднує Україну з Європою.