Керівництво Саф’янівської громади взяло участь у робочій нараді під головуванням начальника Одеської обласної державної (військової) адміністрації Олега Кіпера 1

У четвер, 21 червня, в Ізмаїльській районній державній (військовій) адміністрації під головуванням начальника Одеської обласної державної (військової) адміністрації Олега Кіпера відбулась робоча нарада за участю керівництва Ізмаїльської районної державної (військової) адміністрації, Ізмаїльської районної ради, представників силових структур та голів територіальних громад.

Під час наради присутні розглянули низку важливих питань життєдіяльності району. Серед них: стан доріг міжнародного значення та проблемні питання дорожньої інфраструктури в Ізмаїльському районі, стан організації спроможної мережі медичних закладів в Ізмаїльському районі; інформація про стан злочинності в Ізмаїльському районі, а також організація та здійснення оборонної роботи та проведення мобілізації в Ізмаїльському районі.

По завершенню наради очільник області Олег Кіпер разом із керівництвом району та Саф’янівської громади відвідав канал «Громадський» щодо стану озер та розчистки каналів в Ізмаїльському районі.