Керівництво Саф’янівської громади взяло участь у відкритому діалозі голів громад 1

Сьогодні, 9 лютого, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова взяла участь у відкритому діалозі голів Одеського регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації ОТГ з питань співпраці та життєдіяльності громад в умовах воєнного стану, який відбувся в селі Криничне Болградського району.

Партнерами заходу виступили Всеукраїнська Асоціація ОТГ, Європейська ініціатива «Угода мерів» в Україні, Одеська обласна державна адміністрація та Агенція регіонального розвитку в Одеській області.

Серед основних питань, які були обговорені під час заходу, це взаємодія з Одеської обласною державною адміністрацією з вирішення проблемних питань громад регіону; стратегія відновлення та розвитку громад (робота з грантами; розробка стратегій розвитку; формування планів відновлення; ефективне використання ресурсів та збільшення можливості залучення фінансування та ін.).

До заходу долучився голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. Він зазначив, що в умовах сьогодення збиратися та обмінюватися досвідом, що робить Одеське регіональне відділення, дуже важливо.

До Відкритого діалогу у режимі онлайн долучилися Еміль Дрогічі, Президент Асоціації комун Румунії, мер комуни Вулкана-Бей повіту Дамбовіца; Ануца Еня-Бізеу, мер комуни Богдан-Воде, повіт Марамуреш та Віорел Фурдуй, виконавчий директор Конгресу місцевих влад Республіки Молдова. Вони поділилися досвідом роботи асоціацій та громад у своїх країнах.

Також голови громад ознайомилися з питаннями енергетичної безпеки сучасних територіальних громад, новими програмами та навчанням спеціалістів з енергоменеджменту.

Дякуємо організаторам заходу за конструктивний діалог! Саф’янівська територіальна громада відкрита співробітництва!