Керівництвом Саф‘янівської сільської ради здійснені робочі виїзди до населених пунктів громади 1

З 31 жовтня по 4 листопада робоча група у складі керівництва Саф’янівської сільської ради та керівників структурних підрозділів виконавчого апарату ради здійснила виїзди в населені пункти Саф’янівської громади, з метою налагодження роботи в старостинських округах, перевірки роботи з документами, програмним забезпеченням, веденням нотаріальних дій, а також надання практичних рекомендацій.

Основна увага була приділена роботі з податковими надходженнями, а саме – декларування доходів, сплата податків за землю фізичними особами та сплата податків за користування земельними паями, збереження мінімальних гарантій зі сплати заробітної плати. Також, з керівниками підприємств проведена роз’яснювальна робота щодо можливого працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Крім того, робочою групою проведено аналіз роботи бюджетних установ в умовах воєнного стану.

В соціальній сфері здійснено контроль та надані рекомендації соціальним працівникам. Відвідані підоблікові категорії населення, в тому числі внутрішньо перемішені особи, щодо забезпечення їх потреб.

Крім того, перевірена готовність до опалювального сезону закладів соціальної сфери, визначено пункти обігріву та їх комплектація.

За результатами робочих виїздів, надані відповідні доручення та рекомендації.