Комунальне некомерційне підприємство Саф'янівської сільської ради "Центральна районна лікарня" отримало потужний генератор 1

Новорічні свята… Вони завжди асоціюються у нас зі світлом. І хоч у важких умовах сьогодення, коли кривава росія не перестає обстрілювати енергетичні об’єкти України та залишає нас без світла та тепла, цього світла дуже багато у людських серцях.

Благодійний фонд Урбанського «Придунав’є» придбав для КНП Саф’янівської сільської ради “Центральна районна лікарня” потужний генератор на 150 кВТ.

Вчора новий генератор був переданий лікарні. Він забезпечить електропостачанням важливий соціальний об’єкт громади навіть за умов повного блекауту.

Саф’янівська сільська рада висловлює щирі слова подяки народному депутату України Анатолію Урбанському та заступнику голови Одеської обласної ради Олександру Урбанському за такий важливий та дуже потрібний подарунок – тепер лікарня має енергетичну, теплову і кисневу незалежність!