Квиток до успіху 1

09 вересня 2021 на базі Центру соціальних служб Саф`янівської сільської ради Ізмаїльського району за участю провідного спеціаліста центру Алли Орлової для неповнолітнього суб’єкта пробації було проведено заняття на тему «Життєва перспектива».

У житті кожної людини настає момент, коли доводиться вирішувати куди піти навчатися, працювати – тобто практично обирати свій життєвий шлях. Кожен знає, наскільки важливо знайти своє місце у житті, займатися справою, котра припадає до душі. Саме тому дуже важливо допомогти підліткам на цьому етапі обрати правильний напрямок з урахуванням їх власних потреб, здібностей, інтересів та вже наявних навичок.

Учасники заняття більш детально розглянули інформацію про базові види діяльності, пов’язані з певною роботою, а також загальні приклади інтересів для кожної сфери, це дало змогу визначити власні інтереси та навички стосовно різних сфер.

Маємо надію, що дана тема підштовхнула підлітка замислитись про своє майбутнє та усвідомити важливість здобуття спеціальності для самореалізації в дорослому житті.

Квиток до успіху 3