Медичні працівники Саф’янівської громади приймали вітання з професійним святом 1

Сьогодні лікарі, фельдшери, медсестри та медбрати, акушери, лаборанти, санітари… – всі, хто своєю працею стоїть на сторожі людського здоров’я, відзначають професійне свято – День медичного працівника.

Це гарна нагода вкотре подякувати нашим медикам за їх сумлінну працю, професіоналізм, доброту та чуйність.

Спочатку пандемія, а потім кровопролитна війна показали усім нам, наскільки жертовною та складною є робота людей в білих халатах.

З нагоди професійного свята медичні працівники КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» приймали найщиріші вітання та слова подяки від Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової, генерального директора КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» Олега Садковського та помічника народного депутата України Анатолія Урбанського Ігоря Скоробрехи.

За високі досягнення, багаторічну сумлінну працю, професіоналізм та з нагоди професійного свята медики були нагороджені почесними грамотами народного депутата України Анатолія Урбанського, Ізмаїльської районної військової адміністрації, Саф’янівської сільської ради та КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня», а також отримали приємні подарунки.

Гіппократ сказав: «Любов до медицини йде пліч-о-пліч з любов’ю до людини». І справді, професія лікаря, це набагато більше, ніж просто професія. Своїм життєвим покликанням ви, шановні медпрацівники, обрали благородну справу – порятунок життя!

Дякуємо вам!

Фото за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid06N7aCLTB5jmRYL8oGirULJDv3GVn5Y7XPNgMFxTPkNZ1jEo6y68rmueCqwanMyUSl