Мешканці Саф’янівської територіальної громади які ще не встигли зареєструватися, для отримання фінансової допомоги від Всесвітньої продовольчої програми ООН період реєстрації було продовжено до 20 лютого 1

Всесвітня продовольча програма ООН (ВПП) планує надати фінансову допомогу окремим групам людей у Одеському регіоні.

Хто може звернутися за допомогою? (критерії)

• одинокі мами, які знаходяться на обліку в Управлінні соціального захисту населення Ізмаїльської районної державної адміністрації;
  • малозабезпечені сім’ї (з головами сім’ї працездатного віку та доходом менше 5400 грн на особу), які знаходяться на обліку в Управлінні соціального захисту населення Ізмаїльської районної державної адміністрації;
  • безробітні, зареєстровані в Центрі Зайнятості.

Для звернення за допомогою потрібен купон з QR-кодом та унікальний код. Ваучери з кодами можна отримати в Центрі соціальних служб Саф’янівської сільської ради.

Як отримати купони для самостійної реєстрації?

При наявності оригіналу та копій документів засвідчуючих особу ( паспорт та ідентифікаційний код).

Куди мені прийти?

Якщо ваш статус відповідає критеріям, зазначеним вище, щоб отримати купон з QR-кодом та унікальним кодом допомоги, звертайтеся за адресою:

м. Ізмаїл, проспект Незалежності, 28

Графік роботи: понеділок – четвер з 08:00 до 17:00
П’ятниця з 08:00 до 16:00
Обідня перерва з 13:00 до 14:00

Хто не може звернутися за допомогою?

Люди, які вже були зареєстровані в УВКБ ООН, МОМ або будь-якій іншій гуманітарній агенції ООН і отримали підтвердження отримання грошової допомоги або вже отримали її.

Звертаємо увагу, що в агентствах ООН діє система зустрічної перевірки інформації про зарахування до програми багатоцільової грошової допомоги людям.

Люди, які не відповідають вищевказаним категоріям критеріям.