Мешканка Саф'янівської громади посіла призові місця на чемпіонаті України з греплінгу та панкратіону 1

З 17 по 20 травня у місті Бровари відбувся відкритий чемпіонат України з греплінгу та панкратіону серед дітей.

За загальним заліком, збірна Одеської області посіла II та III командні місця у розділі “греплінг”.

До складу збірної Одеської області увійшла і уродженка села Матроска Влада Смілянська, яка завоювала дві медалі: I місце у розділі “ноу-гі” та II місце у розділі “гі”.

Влада завоювала перемогу над чемпіонкою світу зі змішаних єдиноборств ММА та двократною чемпіонкою України з греплінгу Альбіною Демідовою!

Усі спортсмени, які посіли I та II місця, потрапили до збірної України!

Одним із суддів чемпіонату України була тренер і спортсмен клубу “MMA IZMAIL” Олександра Карасева, яка також родом із села Матроска.