Навіки 22: «на щиті» до Сафʼянівської громади повернувся захисник України Владіслав Шестов 1

Сьогодні, 17 лютого, Сафʼянівська територіальна громада провела в останню путь свого земляка, мешканця села Муравлівка, справжнього Героя та патріота Владіслава Шестова.

Зовсім юний 22-річний матрос Владіслав Шестов, відчуваючи обовʼязок перед рідною країною, добровільно вступив до лав Збройних Сил України.

Місяць тому, під час невеликої відпустки, хлопець одружився. Завітавши до рідного села та школи, пообіцяв, що обов’язково повернеться живим та з Перемогою.

На жаль, війна забирає найкращих… 12 лютого життя Захисника трагічно обірвалось поблизу населеного пункту Кринки Херсонської області.

Рідні, близькі, друзі, побратими, односельці, керівництво Сафʼянівської громади та Муравлівського старостинського округу зустрічали свого Героя навколішки, із прапорами та квітами у руках.

Живий коридор розтягнувся обабіч дороги від в’їзду в село й до храму Покрови Пресвятої Богородиці, де відбулось прощання з Владіславом та чин відспівування.

З військовими почестями поховали Захисника на місцевому кладовищі.

Добрий, порядний, чесний, відкритий, завжди готовий був прийти на допомогу – саме таким запамʼятають Владіслава рідні та знайомі.

Герої не вмирають! Вони поповнюють ряди небесного війська і вічно живуть в пам’яті тих, хто їх любив…

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/405015685535687?ref=embed_post