Навіки 45: Саф‘янівська громада провела в останню путь захисника України Андрія Анохіна 1

Саф‘янівська сільська територіальна громада знову в жалобі – провела в останню путь свого земляка, мешканця села Стара Некрасівка, Героя Андрія Анохіна.

Навідник кулеметного взводу роти вогневої підтримки старший матрос Андрій Анохін, боронячи нашу країну від російського ворога, загинув 7 лютого на Донеччині.

Загиблого військовослужбовця мешканці його рідного села Стара Некрасівка зустрічали навколішки, із прапорами та квітами у руках.

Живий коридор односельців розтягнувся обабіч дороги від в’їзду в село й до рідної хати Андрія.

Прийшли віддати останню шану та проститись із Героєм сотні людей – рідні та близькі, бойові побратими, друзі, односельці, а також керівництво Саф’янівської громади, депутати та старости старостинських округів.

Андрія Анохіна поховано на місцевому кладовищі.

Неймовірно важко сприймати смерть мужніх та відважних захисників України, які поклали своє життя за наше право жити на вільній українській землі під мирним небом. Ще важче знайти слова втіхи для рідних та близьких. Це невимовна втрата. біль, сльози, порожнеча….

Саф’янівська сільська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус висловлюють щирі співчуття родині загиблого. Сил та витримки вам пережити це горе…

Герої не вмирають – вони вічно живуть у наших серцях та стають небесними Янголами.

Вічна пам‘ять захиснику України!