Навколішки та з квітами в руках: Саф'янівська громада провела в останню путь захисника України Андрія Карашеля 1

Сьогодні Саф’янівська громада сумує та плаче, бо втратила хороброго та мужнього воїна – мешканця села Саф’яни Андрія Карашеля.

Живим коридором з національними прапорами зустріли мешканці громади загиблого воїна при в’їзді в село Саф’яни. Траурний кортеж рушив до Свято-Веденської церкви, де відбувся чин відспівування.

Віддати шану полеглому захиснику України прийшли близькі, знайомі, побратими, мешканці та керівництво Саф’янівської громади.

Поховали захисника на місцевому кладовищі. За Героєм сьогодні заплакало і небо…

Андрій Михайлович показав нам приклад справжнього патріота, приклад хоробрості і відваги, він чесно і до кінця виконував свій обов’язок воїна і громадянина, віддавши своє безцінне життя за вільне майбутнє у Незалежній Україні!

Вічна пам’ять і доземний уклін за жертовний подвиг Герою Андрію Карашелю!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0szsy5XwpLoaxqkBmvgRR5rehr8nh26rB3qN5NtHNTNnjtwfBGLQnBFhEzHPtaoy6l