Назавжди 31: Саф’янівська громада провела в останню путь захисника України Артема Кваша 1

Всією громадою провело Першотравневе в останню путь воїна Артема Кваша, який тільки 10 травня зустрів свій 31-й рік, а вже наступного дня героїчно загинув поблизу населеного пункту Курдюмівка Бахмутського району на Донеччині.

Навколішки, з прапорами та квітами у руках, зі сльозами на очах рідні, близькі, друзі, односельці, бойові побратими зустріли Артема, який повернувся Героєм до рідного села.
Родина, друзі, однокласники, односельці та керівництво Саф’янівської громади попрощались з Артемом Кваша ясним весняним днем, серед квітучих дерев, в день, коли навіть не хочеться й думати про смерть, а вона його забрала в розквіті сил та надій на світле майбутнє.

В Свято-Михайлівській церкві був здійснений чин відспівування за загиблим воїном Артемом. Під трикратний прощальний салют Герой був похований на місцевому кладовищі.
Несприйняття трагічної звістки про смерть Артема, а потім відчай і пекучий біль – кожен з рідних та знайомих і досі не може повірити, що їх Артема вже немає, що він загинув під ворожим обстрілом в найгарячішій точці України. З часом зменшиться біль утрати в односельців, друзів, родичів. Але серце матері болітиме довго, бо горе її – безмежне та невимовне…

Спи спокійно, Артеме, наш Герою! Нехай пухом буде тобі рідна земля. Вічна пам’ять…