Не зупиняємось ні на мить, адже попереду – Велика Перемога! 1

Тільки минулої суботи КНП Сафʼянівської сільської ради «Центральна районна лікарня» та Саф’янівська територіальна громада передали на фронт чергову автівку, а сьогодні, 4 грудня, колектив лікарні передав ще один транспортний засіб своїм землякам, які боронять Україну від російської навали.

Медики Центральної районної лікарні, згуртувавшись як одне ціле, встигають не тільки лікувати людей, а ще й активно допомагати військовослужбовцям Збройних Сил України – донатити, виготовляти окопні свічки та снікерси, в’язати теплі шкарпетки.

Результат такої згуртованої праці – чергова автівка для українських захисників, Nissan X-Trail, яка пройшла повне технічне обслуговування та готова до найтяжких випробувань.

До допомоги долучились і юні мешканці Сафʼянівської громади зі своїми батьками, приготувавши різноманітні смаколики та намалювавши зворушливі листівки.

Також військовим та побратимам були передані медикаменти.

Віримо всім серцем, що для України скоро настане переможний час, наша країна відбудується та розквітне! І це буде визнання справедливості і правди зі сльозами на очах…

Божого благословення нашим героям, воїнам світла, які щомиті виборюють для нас Перемогу – мирне життя на рідній українській землі!