Не зупиняємось ні на мить! 1

Мешканці Саф’янівської територіальної громади активно допомагають українським захисникам. Зокрема, у неділю, 17 вересня, в селі Ларжанка відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України.

Мешканці та гості села мали змогу не тільки відволіктися від буденності та насолодитися прекрасними голосами місцевих талантів, а ще й зробити надважливу справу – задонатити на ЗСУ.

Долучились до заходу перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, староста Ларжанського старостинського округу Алла Шевченко та начальник відділу культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради Людмила Дерменжи.

Яскраву концертну програму показали колективи художньої самодіяльності населених пунктів Ларжанка, Утконосівка та Нова Некрасівка, а мешканці села Ларжанка приготували смачну випічку для продажу на благодійному ярмарку.

Свято пройшло в теплій та дружній атмосфері, а з заходу вдалось виручити 43 000 грн та 100 $, які підуть на підтримку Збройних Сил України.

Разом до Перемоги!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid05Lqqo5GMx8GaD5VEjthzJSniba77Vef1YA129JX5y7GnVUWAH5gtfKM7tUzCpD4bl