Незабутня подорож від Романа Дяжука 1

Справжнім подарунком від депутата Саф’янівської сільської ради, директора ТОВ «Дунайський аграрій» Дяжука Романа Уляновича, стала екскурсія до м. Одеси для здобувачів освіти Саф’янського ЗЗСО з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та закінчення навчального року.

Група у складі 50 учнів, у яку ввійшли відмінники, футболісти, джурівці, діти пільгових категорій та обдаровані, що займають призові місця в олімпіадах, конкурсах на районному та обласному рівнях, відправилася із задоволенням до невідомих куточків Бессарабії.

Першою зупинкою був Одеський художній музей, де школярі пройшли гротом та ознайомились з експозицією, яка відображає основні віхи вітчизняного мистецтва. Прогулянка на знаменитий Приморський бульвар відкрила величне видовище з Потьомкінських сходів, які з’єднують центральну частину Одеси і морський вокзал. Вулиця Дерибасівська дала можливість отримати насолоду від краси прекрасних споруд старовинного міста. Найбільш емоційно вразив Музей цікавої науки, де зібрано безліч унікальних експонатів. Школярі змогли доторкнутися, перевірити, побачити, як народжуються чудеса, провести цікаві досліди. А ковток чистого чорноморського повітря з пляжу Ланжерон закохав у перлину чарівної Бессарабії.

Діти отримали від пізнавальної екскурсії море задоволення. Таке святкування надихає на нові досягнення, що радує батьків та педагогічний колектив, які висловлюють слова вдячності Роману Уляновичу, адже дорослі прагнуть, щоб діти зростали здоровими та радісними.

Практичний психолог Саф’янського ЗЗСО Бондаренко І.В.

Незабутня подорож від Романа Дяжука 3

Незабутня подорож від Романа Дяжука 5