Ні на мить не зупиняємось: Саф’янівська громада передала на фронт чергові автівки 1

632 дня героїчного протистояння українського народу вторгненню рф. Українські захисники продовжують мужньо боронити рідну країну від російських загарбників, а Саф’янівська територіальна громада – допомагати та створювати їм надійний тил.

Неодноразово громадою були передані на фронт автівки, автозапчастини, продукти харчування, засоби гігієни, медикаменти, одяг, лодки тощо.

Мешканці населених пунктів громади, працівники культури та аматори, освітяни проводять благодійні заходи, де збирають чимало коштів на підтримку ЗСУ. Активно долучаються до допомоги Благодійний фонд Урбанського «Придунав’я», КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» та підприємці.

Саме такою дружньою командою вдалось придбати чергові дві автівки – Kia Sorento та Hyundai SANTA FE. Транспортні засоби вже передані нашим землякам, які боронять Україну від російських окупантів в найгарячіших точках.

До речі, також громадою куплена та вже встановлена на автівки зимова гума.

Саф’янівська громада щиро дякує всім, хто долучився до допомоги українським захисникам! Кожному мешканцю, який завітав на благодійні концерти в своєму рідному селі та задонатив. Освітянам, школярам та їх батькам за проведення благодійних ярмарок в підтримку ЗСУ.

Мешканцям Муравлівки, які приготували найсмачнішу квашену капусту для наших бійців. Дякуємо генеральному директору КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» Олегу Садковському за допомогу в доставці автомобілів, а колективу лікарні – за в’язані теплі шкарпетки та круті снеки, виготовлені власноруч! За фінансову підтримку підприємцям – Віталію Кінєву, Сергію Таранову та Ігорю Ковалю!

Разом з вами ми робимо надважливу справу – допомагаємо нашим захисникам наближати довгоочікувану Перемогу!

Тож тримаємо стрій, допомагаємо нашим воїнам, віримо в Перемогу України!

Слава Україні!