Норвезька рада у справах біженців в Україні (NRC) розпочала другий етап реєстрації на отримання грошової допомоги для українців, які постраждали через війну 1

Норвезька рада у справах біженців в Україні (NRC) розпочала другий етап реєстрації на отримання грошової допомоги для українців, які постраждали через війну.

Другий етап реєстрації на грошову допомогу для внутрішньо переміщених осіб та громадян України розпочався. Норвезька рада у справах біженців в Україні (NRC) започаткувала реєстрацію на отримання багатоцільової грошової допомоги, яка необхідна найбільш уразливим категоріям населення. Гроші зможуть отримати внутрішньо переміщені особи (ВПО) та люди, які проживають в районах, постраждалих внаслідок бойових дій.

Термін реєстрації триватиме до 20 березня 2023 року. Грошова допомога становить 6660 грн — кожен член сім’ї отримуватиме по 2220 грн впродовж трьох місяців. Допомогу можуть отримувати не більше п’яти членів родини. Виплата здійснюється на банківський рахунок або за допомогою переказу MoneyGram для людей, які не мають банківських рахунків.