Олексій Кулеба зустрівся з новим керівником Програм співробітництва Представництва ЄС в Україні 1

Виконавчий секретар Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, заступник керівника Офісу Глави Держави Олексій Кулеба зустрівся з новим керівником Програм співробітництва Представництва ЄС в Україні Штефаном Шльонінгом.

Серед питань, які обговорили в рамках зустрічі, виклики, які стоять перед громадами та областями України в умовах війни.

За словами Олексія Кулеби, Україна продовжує розвиватися, впроваджувати реформи та тримає шлях інтеграції в європейську родину.

Під час зустрічі заступник керівника Офісу Президента наголосив, що сьогодні важлива спільна робота всіх рівнів влади, консолідація, єдність та розуміння єдиної мети – перемога України.

“Пан Шльонінг високо оцінив роль українських муніципалітетів у збереженні стійкості країни перед повномасштабним вторгненням росії. Також підкреслив потенціал місцевого самоврядування та уряду у відновленні України”, – зазначив Олексій Кулеба у своєму телеграм-каналі за результатами зустрічі.