Отримати витяг з ДЗК легко та швидко - відтепер можна у Центрі надання адміністративних послуг Саф’янівської сільської ради! 1

Витяг з ДЗК (Державного земельного кадастру) – як отримати?

Значну кількість правочинів громадяни можуть здійснити, посилаючись виключно на відомості, які надаються у Держгеокадастрі. Отримання витягу про земельну ділянку – найпопулярніша послуга в сфері земельних відносин. Ми раді повідомити, що нещодавно адміністратор Центру надання адміністративних послуг отримала доступи до відомчої системи Держгеокадастру, тож витяг з Державного земельного кадастру заявник може отримати у день звернення. Його видача займає близько 15 хвилин.

Витяг з ДЗК (Державного земельного кадастру) про земельну ділянку – це головний документ, який треба надати нотаріусу (або за запитом до іншої установи) для того, щоб оформити договір купівлі-продажу, дарування, та ін. щодо земельної ділянки, та внести відповідні дані до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Витяг з земельного кадастру підтверджує наявність у вашої земельної ділянки кадастрового номеру, а також містить інші відомості про земельну ділянку (обмеження (обтяження), нормативну оцінку та ін.), внесені до Поземельної книги.

Як і де замовити витяг з ДЗК? Замовити та отримати витяг з ДЗК ви можете у Центрі надання адміністративних послуг (м. Ізмаїл, пр-т Суворова,28), за умови наявності повної інформації про земельну ділянку і її власника/власників у реєстрі, або онлайн, через електронні сервіси ДЗК «Публічна кадастрова карта». Процедура видачі регулюється Законом України «Про Державний земельний кадастр», який передбачає надання Витягу з кадастру за умови оплати адміністративного збору та відповідно до поданої заяви встановленого зразка.

Для отримання витягу з Державного земельного кадастру Вам необхідно надати:

• Державний акт на земельну ділянку або свідоцтво про право власності на земельну ділянку чи договір оренди земельної ділянки;
  • Копія паспорту та ідентифікаційного коду власника земельної ділянки;
  • Нотаріальне доручення від власника земельної ділянки (якщо звертається не власник).

Відповідно до п. 17 Постанови КМУ «Про затвердження порядку ведення Державного земельного кадастру» від 17.10.2012 року № 1051, Витяг з Державного земельного кадастру для оформлення права на спадщину є дійсним протягом трьох місяців з моменту його видачі,

За отриманням більш детальної інформації або наданням консультації , звертайтесь безпосередньо до ЦНАПу або зателефонуйте за тел.: (04841)7-26-76.

Начальник відділу « Центр надання адміністративних послуг» Саф’янівської сільської ради Інна КУЗЬМЕНКО