Пекучий біль назавжди в наших серцях: Саф'янівська громада провела в останню путь Захисника України Володимира Чернова 1

Сафʼянівська громада у сльозах – сьогодні «на щиті» до рідного села повернувся мешканець села Нова Некрасівка, інспектор прикордонної служби 2 категорії – кулеметник відділення інспекторів прикордонної застави прикордонної комендатури швидкого реагування головний сержант Володимир Чернов.

Володимир Степанович загинув 12 жовтня під час виконання бойового завдання в районі села Макіївка Сватівського району Луганської області.

Загиблого військовослужбовця мешканці його рідного села Нова Некрасівка зустрічали навколішки, із прапорами та квітами у руках.

Живий коридор односельців розтягнувся обабіч дороги від в’їзду в село й до рідної хати Володимира.

Прийшли віддати останню шану та проститись із Героєм рідні та близькі, бойові побратими, друзі, односельці, а також керівництво Саф’янівської громади, депутати та старости старостинських округів.

Прощалися зі сльозами на очах, скорботою та болем від непоправної втрати.

В місцевій церкві відбувся чин відспівування, після чого Герой був похований на сільському кладовищі.

Неймовірно важко сприймати смерть мужніх та відважних захисників України, які поклали своє життя за наше право жити на вільній українській землі під мирним небом. Ще важче знайти слова втіхи для рідних та близьких. Це невимовна втрата. біль, сльози, порожнеча….

Справжній патріот, вірний захисник України. Таким він назавжди залишиться у нашій пам’яті, а його ім’я навіки буде взірцем мужності та патріотизму.

Герої не вмирають – вони вічно живуть у наших серцях та стають небесними Янголами.

Вічна пам’ять і слава Герою!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0uRSnXQ194usfU4JXdoqXSvZN1fFbQZgWTnszdR2CKVqitGfsDTtAKvGkXozaqEonl