Підліткова злочинність: причини, відповідальність, попередження 1

01 вересня 2022 року в Ізмаїльському районному відділі № 1 філії Центру пробації в Одеській області за участю старшого інспектора ЮП ВП Ізмаїльського РВП ГУНП в Одеській області старшого лейтенанта поліції Романа Кочколова для молоді пройшов захід на тему: «Ти і закон».

На сьогодні в українському суспільстві спостерігається ситуація, яка свідчить про «омолодження» злочинності, що викликає неабияку тривогу. До основних причин та факторів, які провокують збільшення кількості правопорушень та зростання злочинності серед дітей та підлітків, відносяться: негативний вплив у сім’ї, відсутність зайнятості суспільно-корисною діяльністю, вживання алкогольних та наркотичних речовин, потреба в самоствердженні, несприятливий вплив засобів масової інформації.

Представником поліції була проведена профілактична робота серед неповнолітніх суб’єктів пробації та їх батьків, з метою недопущення повторних правопорушень, відповідальності за злочини, профілактика шкідливих звичок на організм, проведення корисного та змістовного дозвілля в позитивному колі людей.

По завершенню заходу актуальними стали слова філософа Й.В. Гете «Там, де немає законів, там немає свободи».

Підліткова злочинність: причини, відповідальність, попередження 3