«ПЛІЧ-О-ПЛІЧ». ДОПОМОГА У ВІДНОВЛЕННІ ПОСТРАЖДАЛИХ БУДИНКІВ У НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ ХЕРСОНЩИНИ 1

Одещина продовжує пліч-о-пліч допомагати відновлювати постраждалі будинки у підшефних населених пунктах Херсонщини. Звітуємо, що зроблено нашими будівельниками на цьому тижні.

В селі Киселівка Чорнобаївської територіальної громади завершені будівельні роботи (заміна покрівлі) по 9 житлових будинках ( загальна сума робіт за договорами 2,928млн.грн).

В селі Благодатне Чорнобаївської територіальної громади завершені будівельні роботи (заміна покрівлі) по 2 житлових будинках (на суму 470 тис.грн.) та тривають роботи по 4-х житлових будинках.

В селі Новодмитрівка Великоолександрівської територіальної громади тривають роботи з монтажу покрівлі та ремонту фасаду по 5 житлових будинках (на суму 1,5 млн.грн.).