Поліцейські офіцери Саф'янівської громади долучились до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 1

Щороку в Україні з 25 листопада по 10 грудня, з метою привернення уваги громадськості до проблем запобігання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

В межах даної акції поліцейські офіцери Саф’янівської громади провели комплекс заходів, спрямованих на протидію насильству.

Зокрема, правоохоронці зустрілись зі школярами закладів загальної середньої освіти Саф’янівської громади та ознайомили їх із поняттям та видами насилля, розповіли про можливість запобігання йому та відповідальність за вчинення.

Також інформаційну кампанію поліцейські офіцери громади провели з людьми, які опинились в складних життєвих обставинах, з жертвами насилля та їх кривдниками. При особистому спілкуванні з громадянами правоохоронцями були роздані пам’ятки про те, як протидіяти насильству та куди звертатися у випадку, якщо ви стали свідком, чи жертвою таких дій. Отримати допомогу ви зможете і зателефонувавши за номером «102».

Гарячі лінії з питань запобігання та протидії домашньому насильству:

102 – Національна поліція;
15-47 – урядова гаряча лінія для осіб, які постраждали від домашнього насильства (цілодобово, безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів);
116-123 (для мобільних телефонів) або 0 800 500 335 (для стаціонарних та мобільних телефонів) – національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації (цілодобово, безкоштовно, роботу забезпечує ГО “Ла Страда-Україна”);
116 111 (для мобільних телефонів) або 0 800 500 225 (для стаціонарних та мобільних телефонів) – національна гаряча лінія для дітей та молоді (безкоштовно, роботу забезпечує ГО “Ла Страда-Україна”);
0 800 213 103 – гаряча лінія системи безоплатної правової допомоги (цілодобово, безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів)