Поліцейськими офіцерами Саф’янівської громади активно проводяться профілактичні заходи в освітніх закладах громади 1

В закладах загальної середньої освіти Саф’янівської громади тривають профілактичні заходи, які проводяться поліцейськими офіцерами громади.

Зокрема, у вівторок, 23 січня, до Кам’янського ліцею завітав поліцейський офіцер Саф’янівської громади, капітан поліції Роман Топал.

Представник поліції зустрівся із учнями 8-10 класів. Головною метою бесіди було попередження протиправних дій з боку учнів та застереження їх від небезпеки.

Роман Вікторович поспілкувався з учнями про булінг, види правопорушень, які часто трапляються в освітньому середовищі та на вулиці, та звернув увагу на види
відповідальності за скоєні правопорушення.
Крім того, поліцейський нагадав про правила дорожнього руху та дотримання комендантської години.

Зустріч пройшла у формі діалогу, учні отримали безліч корисної інформації та погодились з тим, що безпека кожного залежить від них самих!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02fPYMuoC9RAors22GFZkYpXGbSLAxqiKD1xddAeMNcExfUsWGYgkERH6Nh1CUaJH3l