Повідомлення RASFF стосовно виявлення диметоату в мандаринах з Єгипту, що експортувались з Греції 1
Від Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF від 20 листопада 2023 року № 2023.8018 стосовно виявлення диметоату в мандаринах з Єгипту, що експортувались з Греції (експортер: DROSERO TRADE S.M. P.C., Giannitsa) до України (отримувач: ТОВ «Фудком», вул. Залізничне шосе, 57, м. Київ, 01014; місце доставки: с. Мартусівка, Бориспільський район, Київська область).

Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області попереджає щодо можливості обігу та реалізації вищезазначеної продукції на території області.
При виявленні даного продукту в обігу терміново повідомляти Ізмаїльське управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області.