Про перепис худоби, птиці, бджіл та хутрових звірів 1

Саф’янівською сільською радою Ізмаїльського району Одеської області проводиться робота з уточнення відомостей про кількість худоби, птиці, бджіл та хутрових звірів у домогосподарствах мешканців громади станом на 01 січня 2022 року.

Така інформація необхідна і власникам цих тварин,   птиці, бджіл та хутрових звірів, оскільки  для оформлення відповідної державної фінансової підтримки або (реалізації, перевезення, тощо) мешканці громади мають отримати довідку від сільської ради. Така довідка видається на підставі відповідних статистичних спостережень.

Тому пропонуємо власникам худоби, птиці, бджіл та хутрових звірів у домогосподарствах громади надати інформацію старостам старостинських округів Саф’янівської сільської ради (адміністративні приміщення колишніх сільських рад) про кількість домашніх тварин.

Відділ сільського господарства та економіки Саф’янівської сільської ради