Продовжуємо працювати! 1

Мабуть ви бачили, що ми неодноразово ділимось публікаціями https://www.facebook.com/ngo.rac.od про активності в рамках проекту «Екстрена освіта та психосоціальна підтримка постраждалого від конфлікту населення в Україні та Молдові, особливо дівчат, хлопців, підлітків та жінок», який реалізовується у співпраці з Саф’янівською сільською радою.

Проект направлений на забезпечення права на освіту, захист та емоційне благополуччя дітей, які постраждали від конфлікту в Україні, та впроваджується в двох школах Саф’янівської територіальної громади (село Саф’яни та село Кам’янка). Цільовою групою є жінки та діти з числа ВПО, а також місцеві жінки та діти.

Наразі хочемо поділитися з вами черговою активністю – всі діти з числа внутрішньо переміщених осіб, які пішли у 2 – 6 класи, отримають рюкзаки з набором канцтоварів.
Рюкзаки вже отримали діти ВПО з населених пунуктів Саф’яни, Кам’янка, Багате, Озерне, Ларжанка, Нова Некрасівка, Кислиця та Стара Некрасівка.

Проект «Екстрена освіта та психосоціальна підтримка постраждалого від конфлікту населення в Україні та Молдові, особливо дівчат, хлопців, підлітків та жінок», реалізується ГО “Регіональний аналітичний центр” у співпраці з Міжнародною місією #WeWorld, за фінансової підтримки Іспанської Співпраці через Іспанське Агентство (AECID) та #EDUCO.