Просимо мешканців громади, громадських активістів та представників громадських об’єднань взяти участь у заході! 1

22 листопада 2023 року відбудеться освітній онлайн-захід на тему «Правові механізми та засоби комунікації й взаємодії з органами влади (їх представниками)» для громад і неурядових організацій Одеської області.

Захід проводиться Правозахисна спілка інвалідів ВГОІ за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні.

Учасники заходу: жителі, громадські активісти та представники громадських об’єднань громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Одеської області, а саме: Кодимської, Балтської, Доброславської, Визирської, Южненської, Чорноморської, Болградської, Саф’янівської, Арцизької, Білгород-Дністровської громад.

Для участі у заході потрібно зареєструватися за посиланням:
https://docs.google.com/…/1i74zxmxj9JYvS5jxK7iHR6N…/edit

Підключитися до конференції Zoom можна за посиланням:
https://us06web.zoom.us/j/88639700149…

Участь у заході безкоштовна, захід проводиться українською мовою. Цей захід проводиться Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» в рамках проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.