Прикордонники Ізмаїльського загону відзначені почесними нагородами 1

Сьогодні, у важку годину, коли Україна бореться за своє незалежне та мирне майбутнє, мужні прикордонники Ізмаїльського загону сумлінно та самовіддано виконують конституційний обов’язок в найгарячіших точках нашої країни.

За зразкове виконання військового та службового обов’язків, старанність, ініціативу, високий професіоналізм, вірність військовій присязі та народові України, мужність та героїзм, виявлені під час охорони та оборони державного кордону України, бійці-прикордонники були нагороджені почесними грамотами, нагрудними знаками «За мужність в охороні державного кордону» та «Відмінний прикордонник».

Долучилась до привітань Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, яка вручила воїнам грамоти та приємні подарунки.

«Ви – взірець професіоналізму у відстоюванні суверенітету та незалежності нашої країни. Вашою силою духу захоплюються український народ і весь світ. Ми вдячні кожному, хто присвятив своє життя охороні кордонів, хто з честю та гідністю виконує почесну справу служіння Батьківщині», – звернулась до бійців голова Саф’янівської громади Наталія Тодорова.

Слава прикордонникам!
Слава Україні!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0UwnmWuAfuVKS9uZSxgzbwRUuKYgnzG9cTHmuvZd1BZyT31LCduYc4w9MeCrgdDGbl