Разом до Перемоги: Саф’янівської громадою закуплена чергова автівка для ЗСУ 1

Ранок 24 лютого назавжди змінив українців. Широкомасштабна війна, яку почала росія проти нашої держави, об’єднала український народ, зробила усіх нас сильнішими та сміливішими.

Щоденно українці, кожен на своєму місці, роблять все можливе, аби приблизити перемогу України над російськими окупантами. Серед них і Саф’янівська сільська територіальна громада, яка продовжує активно допомагати військовослужбовцям Збройних Сил України, які боронять нашу країну від російської нечисті.

Вже неодноразово громадою були передані на фронт автівки, автозапчастини, продукти харчування, засоби гігієни, медикаменти одяг тощо.

Мешканці населених пунктів громади, працівники культури та аматори проводять благодійні заходи, де збирають чимало коштів на підтримку ЗСУ. Активно долучаються до допомоги Благодійний фонд Урбанського «Придунав’я» та КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня».

Саме такою дружньою командою днями була закуплена чергова автівка – Nissan Navara, яка після повного технічного огляду буде передана українським захисникам, які боронять наш спокій на фронті.

Саф’янівська громада щиро дякує всім, хто кує перемогу на своїх фронтах, за вашу підтримку, небайдужість, за те, що при першій потребі ви неодмінно відгукуєтеся та посильно допомагаєте нашим бійцям!

Ми вистоїмо! Разом до Перемоги!