Саф’янівська громада активно донатить на ЗСУ! 1

З початку повномасштабного вторгнення рф на територію України Саф’янівська територіальна громада активно допомагає бійцям Сил Оборони України.

Зокрема, у неділю, 29 жовтня, в селі Кислиця відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ. Працівники Будинку культури села Кислиця вже вдруге проводять подібний захід задля однієї мети – підтримки наших бійців на передовій!

В теплий осінній вечір з актового залу місцевого Будинку культури лунали неймовірно проникливі музичні композиції про любов до рідної країни, смуток за рідними, які боронять країну від російської навали, про скорішу перемогу, яка обов’язково буде за Україною.

Долучились до благодійного заходу перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, начальник відділу культури, молоді, туризму та спорту Сафʼянівської сільської ради Людмила Дерменжи, депутат Саф’янівської сільської ради Олексій Шульга та староста Кислицького старостинського округу Михайло Шевченко.

Упродовж благодійного концерту вдалось зібрати 17 630 грн, що вкотре доводить небайдужість мешканців села Кислиця до потреб української армії та їхню готовність допомагати. Всі кошти будуть передані на потреби наших захисників!

Дякуємо артистам та керівникам творчих колективів за прекрасний концерт, а присутнім – за донати!

Фото доступне за посиланням:  https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid027XYoJt3Jbsfx1mFjz9DZxbnjzQoTAQV72UACzVzPLFLpQwaLeuNGoDZSjq7LxACPl