Саф'янівська громада активно збирає кошти на підтримку ЗСУ 1

Незламність українців, їх любов до України, жага до життя та перемоги – вже доведений факт. Попри жорстокість та підступність ворога Саф’янівська громада продовжує жити, працювати, любити, волонтерити та підтримувати Збройні Сили України.

Так, нещодавно в селі Каланчак Саф’янівської територіальної громади відбувся благодійний концерт на підтримку військовослужбовців ЗСУ.

Аматори села Каланчак підготували яскраву концертну програму, сповнену патріотизмом та любов’ю до рідної країни. Підтримали сусідів артисти села Лощинівка.

На захід завітали Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Стандратюк, перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков та староста Каланчацького старостинського округу Дмитро Терзі.

Усі присутні мали можливість насолодитись яскравими виступами учасників концерту та долучитися до збору коштів на підтримку ЗСУ.

Завдяки старанням мешканців села на потреби наших воїнів було зібрано 20 000 грн.

Тільки разом, спільно, впевненими кроками продовжуємо допомагати нашим захисникам, тримаючи кожен свій фронт та наближаючи нашу перемогу!

Фото доступне за посиланням: