Саф’янівська громада долучилась до святкування Дня вишиванки 1

Всесвітній день вишиванки – свято, яке зберігає споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.
Для наших предків вишиванка була не тільки святковим одягом, а й оберегом. Орнамент, який наносили на сорочку, містив в собі певні символи, які захищали того, хто її носить. Вишивку наносили на рукава і комір так, щоб вона торкалася тіла. Вважалося також, що на зворотному боці вишивки не повинно бути вузликів, оскільки вони можуть принести нещастя.

Нині ж у цей день український традиційний одяг надягають усе більше людей не тільки в нашій країні, а по всьому світу.

До святкування Дня вишиванки долучились також працівники Саф’янівської сільської ради та старостинських округів, одягнувши гарні українські вишиванки.

Крім того, заклади освіти Саф’янівської громади провели тематичні заходи –
флешмоби, конкурси, майстер-класи, виставки та урочистий парад вишиванок.

Українські традиції – одні з найкрасивіших в світі! І в наших з вами силах поширити їх та розповісти про них всьому світу.

Одягайте свої вишиванки і нехай весь світ побачить, яка прекрасна наша Україна та її символи!