Саф’янівська громада отримала нову спецтехніку від Проекту USAID «ГОВЕРЛА» 1

На початку вересня до Румунії прибув вантаж із 55 екскаваторів, який є частиною підтримки Проекту USAID «ГОВЕРЛА» для відновлення громад, зруйнованих через агресію росії.

Проект USAID «ГОВЕРЛА» співпрацював з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України для визначення найбільш критичних потреб постраждалих громад. Обладнання було обрано за результатами комплексної оцінки потреб 65 громад-партнерок Проекту USAID «ГОВЕРЛА», проведеної у 2022 році для забезпечення надання ефективних послуг під час зимового періоду.

Кожна з громад-партнерок Проекту USAID «ГОВЕРЛА» отримає екскаватор, щоб підвищити здатність швидко відновлювати пошкоджені дороги та мости, лікарні, школи та комунальні послуги, особливо взимку.

Саф’янівська громада вже отримала від Проекту нову сучасну спецтехніку, яка забезпечить безперервне надання основних муніципальних послуг – водопостачання та водовідведення, опалення, вуличне освітлення та утримання доріг, громадських місць і кладовищ, відповідне забезпечення взимку та відновлення інфраструктури, зруйнованої під час можливих ракетних обстрілів.

Саф’янівська сільська рада щиро дякує представникам Проекту USAID «ГОВЕРЛА» за постійну допомогу та підтримку, яка вкрай важлива для розвитку громади! Дякуємо та сподіваємось на подальше співробітництво!