Саф’янівська громада підписала Меморандум про співпрацю в межах реалізації проєкту “Активна молодь - сильна громада” 1

У середу, 27 березня, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та громадська організація “Центр політичних студій” підписали Меморандум про співробітництво.

Документ затверджено в межах реалізації проєкту “Активна молодь – сильна громада”, що впроваджується ЦПС за підтримки Проєкту USAID “ГОВЕРЛА”.

Як повідомила експертка проєкту Світлана Гудь, предметом Меморандуму є розвиток співробітництва між громадою і “Центром політичних студій” у впровадженні молодіжної політики на рівні громади, із безпосереднім залученням місцевої молоді та внутрішньо переміщених молодих людей.

Згідно з документом, Сафянівська громада залучить до участі у заходах проєкту (презентаціях, навчаннях, таборуваннях та форумах) молодь, сприятиме поширенню інформації про діяльність та заходи у рамках проєкту, забезпечить приміщення для зборів Молодіжної ради, а також сприятиме в розробці та прийнятті місцевого нормативно-правового акту для покращення діяльності Молодіжної ради.

Зі свого боку, команда експертів проєкту забезпечить фаховий супровід громади у заходах проєкту, надасть інформаційні та аналітичні матеріали, а також передасть обладнання для матеріальної підтримки молодіжних рад.

“Підписання цього Меморандуму важливе для нашої громади, оскільки так ми зможемо почати активну роботу з нашою молоддю та більше розуміти проблематику, працювати з нею”, – зазначила голова громади Наталія Тодорова.

Під час зустрічі Світлана Гудь також представила подальші кроки та напрямки співпраці, а також, що чекатиме на учасників і учасниць серії заходів під егідою Школи молодіжних рад, яка незабаром стартує.

Нагадаємо, що Сафянівська громада бере участь у проєкті “Активна молодь – сильна громада” з березня цього року.

Ця публікація створена ГО «Центр політичних студій» в рамках проєкту «Активна молодь – сильна громада» та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.