Саф'янівська громада продовжує активно донатити на ЗСУ 1

Віру, надію, любов плекають у собі кожен мешканець Саф’янівської територіальної громади, дякуючи за світанки нашим захисникам. Кожен із них частинкою свого часу, можливостей, вчинків, умінь, слів, молитов, сердець, душі, щирості та відданості долучається до допомоги нашим непереможним воїнам!

Нещодавно в Будинку культури села Багате відбувся благодійний концерт на підтримку військовослужбовців Збройних Сил України, до якого долучились Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, староста Багатянського старостинського округу Марія Бабенко, помічник народного депутата України Ігор Скоробреха, протоієрей отець Володимир, директор АРК “Придунайська нива” Георгій Синяков, ветеран праці АРК “Придунайська нива” Сергій Олексієнко та мешканці села.

Пісня, мелодія, все, що від душі та істинно рідне серцю українця, проймали до сліз усіх слухачів, об’єднуючи вірою, що ми – особлива та сильна нація, йдемо вірною дорогою до Перемоги під єдиним мирним небом!

Кожен, хто завітав на концерт, зробив свій внесок на підтримку ЗСУ. Завдяки старанням мешканців села було зібрано 22 615 грн. Всі кошти підуть на потреби наших захисників.

Наші кроки та згуртованість наближають таку жадану Перемогу!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid02u5aMDXFonPZCiWqFVD3DoREJrVnk3vQ3g7qC8RGRzuJJ8erLvNg7Vj4xocKuhEPJl