Саф’янівська громада продовжує допомагати захисникам України 1

З перших днів вторгнення росії на територію України Саф’янівська сільська територіальна громада активно включилась та продовжує надавати допомогу воїнам-захисникам.

Сьогодні на передову, в Миколаївську, Херсонську та Донецьку області, була відправлена чергова партія допомоги. А саме, завдяки школярам, їх вчителям та батькам, в закладах освіти громади проведені благодійні ярмарки на підтримку ЗСУ. На виручені кошти, а це більше 200 тис грн, були закуплені генератори, газові плити та бензопили. Крім того, діти разом з батьками, щоб порадувати захисників та передати своє тепло та підтримку, напекли різноманітних смаколиків та намалювали зворушливі листи. До цієї ініціативи приєднались школярі Ренійської громади, які передали бійцям смачну випічку.

Також до допомоги військовим ЗСУ долучились КНП Cаф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» та Благодійний фонд Урбанського «Придунав’є», які передали шість вкрай необхідних транспортних засобів для військовослужбовців.

Крім того, завдяки Благодійному фонду Урбанського «Придунав’є» виготовлені та передані буржуйки, які допоможуть захисникам приготувати їжу, зігрітись, просушити одяг та взуття.

Саме так, завдяки злагодженій роботі Саф’янівської громади, Благодійного фонду Урбанського «Придунав‘є», команді «ЗА МАЙБУТНЄ» – народного депутата України Анатолія Урбанського, заступника голови Одеської обласної ради Олександра Урбанського, депутата Одеської обласної ради Веніаміна Унгуряна, депутата Саф‘янівської сільської ради Олексія Шульги та волонтерів, наближаємо разом Перемогу, яка обов’язково буде за нами – вільним, сильним та незламним народом!