Саф’янівська громада продовжує надавати допомогу внутрішньо переміщеним особам 1

З початку війни Саф’янівська сільська територіальна громада стала прихистком для багатьох вимушених переселенців. Люди, які рятуються від війни, знайшли тут не тільки тимчасове житло та допомогу, а і можливість для відновлення сил та психологічного здоров’я.

Адміністрацією Саф’янівської громади разом із благодійними фондами постійно надається гуманітарна допомога переселенцям.

Сьогодні відбувся черговий виїзд Саф’янівського сільського голови Наталії Тодорової до населених пунктів Кам’янка та Озерне, де компактно проживає найбільша кількість переселенців.

Наталія Іванівна зустрілась з внутрішньо переміщеними особами, аби дізнатись про їх стан справ та потреби, а також обговорила підготовку до осінньо-зимового періоду.

Крім цього, голова громади надала переселенцям продовольчі набори, солодощі, засоби гігієни, господарські засоби, постільну білизну та іншу допомогу.