Саф‘янівська громада провела в останню путь відважного воїна Олександра Караяні 1

Сьогодні Саф‘янівська громада в жалобі – провели в останню путь ще одного військовослужбовця, відважного воїна, люблячого сина та батька, турботливого дідуся, мешканця села Ларжанка Олександра Караяні.

З початку повномасштабного вторгнення росії на територію України Олександр Кирилович мужньо боронив нашу країну від російського ворога. Але на початку жовтня під час бойового завдання на Херсонщині його життя трагічно обірвалось.

Зустрічали загиблого військовослужбовця мешканці його рідного села Ларжанка навколішки, із прапорами та квітами у руках.

Живий коридор односельців розтягнувся обабіч дороги від в’їзду в село й до рідної хати Олександра Кириловича.

Віддати шану мужньому захиснику України прийшли рідні, близькі, друзі, знайомі, бойові побратими та мешканці громади.

В Свято-Михайлівському храмі села Ларжанка відбулось заупокійне богослужіння за українським воїном та прощання з загиблим, до місця вічного спокою.

Поховали мужнього воїна на місцевому кладовищі.

Саф’янівська сільська рада та її виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття родині загиблого. Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Герої не вмирають! Вони поповнюють ряди небесного війська і вічно живуть в пам’яті тих, хто їх любив…https://youtu.be/xstTDmdoZWU