Саф‘янівська громада - призер Всеукраїнських спортивних змагань! 1

З 6 по 9 жовтня у смт. Ворохта Івано-Франківської області проходили Всеукраїнські спортивні змагання серед команд сільських та селищних територіальних громад України.

Одеську область представляла команда спортсменів Саф‘янівської сільської територіальної громади.

Спортсмени взяли участь в змаганнях з гирьового спорту, дартсу, футзалу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок.

За результатами запеклих змагань, спортсмени Саф’янівської громади вибороли призові місця. Так, почесне перше місце у Всеукраїнських фінальних спортивних змаганнях з шахів посів спортсмен Антон Хачик. Серед учасників змагань з шашок найкращий результат показала Аліса Гаврилюк (I місце), а Наталія Каіш посіла III місце у змаганнях з дартсу серед жінок.

Таким чином, збірна спортсменів Саф’янівської сільської територіальної громади завоювала II місце у Всеукраїнських фінальних спортивних змаганнях серед команд сільських та селищних територіальних громад України з футзалу та в загальнокомандному заліку.

Від щирого серця вітаємо команду переможців! Ви – наша гордість!

Бажаємо подальших успіхів та перемог!