Саф’янівська громада стала учасником нового освітнього проекту 1

У середу, 25 січня, в Саф’янівській сільській раді італійська організація «WeWorld» та іспанська організація «EDUCO» разом із громадською організацією «Регіональний аналітичний центр» презентували новий освітній проект.

Даний проект передбачає тренінги для вчителів від кваліфікованих міжнародних тренерів щодо роботи з постраждалими від насильства, а також роботи з дітьми за різними напрямками, в тому числі надання психологічної підтримки. З метою організації онлайн-роботи для дітей, зокрема для дітей, які тимчасово проживають на території громади надаватиметься технічна підтримка для шкіл.

Освітній проект реалізовуватиметься в двох закладах загальної середньої освіти Саф’янівської громади – в селах Кам’янка та Саф’яни.