Саф‘янівська громада відзначила День Гідності та Свободи 1

Сьогодні, 21 листопада, наша країна відзначає День Гідності та Свободи.

З метою вшанування героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, які віддали власне життя задля демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, за участю керівництва, депутатів та працівників Саф’янівської сільської ради в селі Саф‘яни відбулось урочисте покладання квітів до пам‘ятного знаку.

Назавжди у наших серцях залишиться пам’ять і скорбота за покладені життя Героїв, усіх хто віддав життя захищаючи рідну землю від агресора.

Сьогодні перед нами постали нові випробування – у кривавій російсько-українській війні ми змушені знову виборювати незалежність, свободу та територіальну цілісність України, боротися за право жити на вільній землі під мирним українським небом.

Низький уклін Героям, які нині захищають нашу територіальну цілісність.

Знаємо, Перемога за нами, бо ми – вільний та незламний народ!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0R7ND2SCrVvfAX9cHZLSnkm22gAEtSpRBdpLrwQACE5hA8cBG9FjB8oJKQQoyJbJAl