Саф’янівська громада відзначила День Конституції України 1

З нагоди 25-ї річниці з дня прийняття Основного закону України в Саф’янівській сільській територіальній громаді пройшли урочисті заходи.

У святкуванні взяли участь Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова, народний депутат України Анатолій Урбанський, депутат Одеської обласної ради Веніамін Унгурян, голова Ізмаїльської районної ради Василь Антонюк, перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков, заступник Саф’янівського сільського голови Іван Чепой, секретар Саф’янівської сільської ради Сергій Мазур, керуючий справами Саф’янівської сільської ради В’ячеслав Суддя, старости сіл Саф’янівської громади та інші почесні гості.

Знаковою подією в День Конституції України стало відкриття пам’ятного знака в с. Саф’яни. Почесне право перерізати стрічку та відкрити монумент було надано Саф’янівському сільському голові Наталії Тодоровій, народному депутату України Анатолію Урбанському та голові Ізмаїльської районної ради Василю Антонюку.

З вітальними словами до мешканців Саф’янівської громади звернувся Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова:

«Основним законом України прописана воля українського народу – жити в демократичній та незалежній державі. В ньому прописане, що ми, український народ, гідні найкращих умов життя в нашій незалежній державі. Тому я щиро бажаю всім, щоб кожен із нас знав свої права, обов’язки та строго їх виконував. Бажаю нам всім міцного здоров’я, натхнення та процвітання нашої держави. Зі святом!».

З нагоди святкування Дня Конституції України народний депутат України Анатолій Урбанський, Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та голова Ізмаїльської районної ради Василь Антонюк нагородили почесними грамотами активних мешканців громади.

Після чого до підніжжя нового пам’ятника урочисто були покладені квіти. Свято продовжилось виступами справжніх талантів Саф’янівської громади.