Сафʼянівська громада відзначила День Незалежності України 1

В історії кожної країни є події, які мають надзвичайно велике значення, які не втратять своєї актуальність ніколи. Однією з таких знаменних дат – є здобуття Україною незалежності.
Другий рік поспіль День Незалежності Україна змушена святкувати під сигнали повітряної тривоги та під постійними обстрілами. Але це тільки згуртувало українську націю, яка об‘єднавшись в одне ціле, відстоює мир та територіальну цілісність своєї рідної Батьківщини.

З нагоди 32-ої річниці з дня проголошення Незалежності України в Саф‘янівській громаді відбулись тематичні заходи.

Розпочалося свято зранку з молебну за Україну у всіх храмах Сафʼянівської громади.

В селі Сафʼяни керівництво та депутатський корпус Сафʼянівської громади, депутат Одеської обласної ради Веніамін Унгурян, помічник народного депутата України Ігор Скоробреха, військовослужбовці та мешканці села поклали квіти до пам‘ятного знаку та вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих захисників України.

Віримо, що наступний День Незалежності наша країна обовʼязково відзначить у мирі на вільній українській землі під милозвучні українські пісні!

Фото доступне за посиланням: https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0cE6MC9TiACakQ7oqPRdvxyRkKLKzqvchQ1eBjAVSsGGCuQhnN9FkvqVk5ES5CCXGl