Саф‘янівська громада вшанувала пам‘ять Героїв Небесної Сотні 1

Вже дев‘ятий рік поспіль у ці лютневі дні наша країна відзначає річницю трагічних подій на Майдані, вшановує Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності.

Люди різного віку, професій, віросповідань, з різних куточків України йшли під кулі снайперів, боролися не за свої особисті інтереси, а за краще майбутнє для своїх дітей, своїх сімей, своєї держави! Вони – Герої, бо герой – це той, хто не шкодує себе заради інших!

Із метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні в Саф’янівській сільській територіальній громаді відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку.

Керівництво Саф‘янівської сільської ради та депутатський корпус хвилиною мовчання вшанували пам‘ять Героїв Небесної Сотні, які поклали своє життя за належність та свободу України.

Пам`ятаємо і шануємо Небесну Сотню! Герої не вмирають!